بیمه بوک

درباره بیمه بوک

شرکت توسعه تجارت الکترونیک اعتماد مبین فعالیت مطالعاتی ، تحقیقاتی خود را در زمینه طراحی و تولید پلتفرم ارایه اینترنتی خدمات بیمه ای از تابستان سال 1395 آغاز نمود. این مجموعه اولین سری جلسات خود را برای ارایه طرح پلتفرم فوق با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در زمستان 1395 برگزار نمود.

با ما در ارتباط باشید بیمه بوک یک Aggregator خدمات بیمه‌ای است؛ به این معنی که مشتریان می‌توانند از طریق اپلیکیشن بیمه‌بوک و یا از طریق وب‌سایت آن، قیمت، ویژگی‌ها و خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را مشاهده و با هم مقایسه کنند؛ بیمه مناسب خود را آنلاین خریداری کنند و رایگان تحویل بگیرند. بیمه‌ بوک به مشتریان خود در سراسر کشور خدمات ارائه می‌کند. شرکت توسعه تجارت الکترونیک اعتماد مبین به عنوان تولیدکننده محصول بیمه‌ بوک سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند. بیمه بوک یک سامانه مقایسه، مشاوره و خرید آنلاین بیمه است. محصول بیمه بوک، پلتفرم آنلاین فروش خدمات بیمه ای میباشد که امکان خریدی مطمئن، سریع، آسان، آگاهانه و مقرون به صرفه را فراهم میکند. هدف نهایی محصول بیمه بوک ایجاد یک زیرساخت جامع و مناسب برای مشتریان و عرضه کنندگان خدمات بیمه ای است که قابلیت استفاده راحت برای بیمه گذاران را داشته باشد و بیمه گذاران بتوانند آگاهی لازم جهت خریدمناسب ترین خدمات بیمه ای را پیدا کنند. در نهایت هدف این محصول کمک به افزایش میزان رضایتمندی بیمه گذاران با توجه به انتخاب آگاهانه و خرید آسان و بالتبع حرکت در راستای افزایش ضریب نفوذ بیمه میباشد، زیرا کشورمان برای رشد و پیشرفت نیازمند یک صنعت بیمه قوی و پویا است و این رویدادی میباشد که در اکثر کشورهای دنیا اتفاق افتاده در نتیجه ایران نیز میبایست در مسیر سایر کشورهای توسعه یافته حرکت کند. از این رو بیمه بوک فرآیندهای سنتی ارایه خدمات بیمه ای را تغییر داده و فرآیندی کوتاه تر و آگاهانه تر را به مشتریان اعطا میکند. در ادامه به مقایسه فرآیند خرید خدمات بیمه به صورت آفلاین و آنلاین میپردازیم که یکی از مزایای این رویداد کاهش زمان فرآیند، کاهش تعداد واسطه ها و ارتباط بهتر و بیشتر بین مصرف کننده نهایی و شرکتهای بیمه میباشد. در فرایندهای خرید بیمه سنتی معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه، از چندین شرکت بیمه نرخ قیمت میگیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمانبری است؛ بیمه بوک امکان مقایسه و فروش آنلاین بیمه را فراهم کرده است و تمامی اطلاعاتی که خریداران برای خرید خدمات بیمه ای نیاز دارند در کوتاه ترین زمان در اختیار آنان قرار میدهد. لازم به ذکر است تمامی افراد اعم از افرادی که از بیمه بوک خدمات بیمه ای خود را خریداری میکنند و همچنین افرادی که فقط قصد مقایسه، دریافت مشاوره و اطلاعات تخصصی را در صنعت بیمه دارند، میتوانند با مراجعه به وبسایت و یا نصب اپلیکیشن بیمه بوک از این خدمات بهره مند شوند. این افراد همچنین می توانند از خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی رایگان بیمه بوک نیز استفاده کنند. بیمه بوک فضایی را ایجاد نموده تا خریدی مطمئن بر پایه اطلاعات مورد نیاز خریداران فراهم شود که موجب صرفه جویی و راحتی در خرید آنان میشود.

آدرس : تهران – خیابان میرزای شیرازی – بین خیابان بهشتی و خیابان مطهری - نبش کوچه آزادگان – ساختمان زیتون – طبقه 5 – واحد

91 85 10 88 021
Etemademobin.ecd@gmail.com